BIP
31 Wojskowy Oddział Gospodarczy Zgierz
Byli żołnierze 31 WOG


płk Robert NOWICKI

od 21.03.2011r. do 15.10.2012r.

 -----------------------------------------------------

płk Piotr KRECZMER

od 12.11.2012r. do 20.03.2017r.

 -----------------------------------------------------

płk Mieczysław CHAMERA

od 17.06.2013r. do 21.05.2017r.

 -----------------------------------------------------

ppłk Andrzej JOPEK

od 10.05.2011r. do 01.10.2014r.
 -----------------------------------------------------

ppłk Artur HEJDE

od 10.05.2011r. do 07.04.2013r.
 -----------------------------------------------------

ppłk Robert WAWRZYNIAK

od 07.01.2015r. do 13.05.2016r.
 ----------------------------------------------------- 

mjr Paweł GRAD

od 10.05.2011r. do 08.05.2016r.
-----------------------------------------------------

mjr Krzysztof WOJCIECHOWSKI

od 20.09.2012r. do 08.11.2015r.
 -----------------------------------------------------

mjr Dariusz GARSTKA

od 21.03.2011r. do 31.01.2016r.
 -----------------------------------------------------

mjr Wojciech PINKIER

od 01.07.2011r. do 20.11.2011r.
 -----------------------------------------------------

kpt. Jacek WŁODARSKI

od 01.07.2011r. do 28.02.2017r.
 -----------------------------------------------------

kpt. Piotr ADKONIS

od 03.10.2011r. do 20.01.2013r.
-----------------------------------------------------

kpt. Zbigniew URBAŃSKI

od 03.10.2011r. do 01.02.2012r.
-----------------------------------------------------

kpt. Robert CHMURA

od 22.08.2011r. do 26.11.2012r.
-----------------------------------------------------

kpt. Grzegorz MURAS

od 23.01.2012r. do 05.11.2012r.
-----------------------------------------------------

kpt. Piotr ZASADA

od 14.05.2012r. do 23.02.2015r.
-----------------------------------------------------

por. Daria JANOSZ

od 01.07.2011r. do 10.09.2012r.
-----------------------------------------------------

st. chor. szt. Marek MIRECKI

od 27.02.2012r. do 30.04.2017r.
-----------------------------------------------------

st. chor. Roman KONOPIŃSKI

od 09.07.2012r. do 31.09.2015r.
-----------------------------------------------------

st. chor. Robert WOŹNIAK

od 08.08.2011r. do 30.04.2017r.
-----------------------------------------------------

chor. Tomasz NIZIOŁ

od 11.07.2011r. do 31.09.2012r.
-----------------------------------------------------

chor. Paweł MASTALEREK

od 01.07.2011r. do 03.01.2013r.
-----------------------------------------------------

chor. Zbigniew GARWACKI

od 05.08.2011r. do 15.02.2016r.
-----------------------------------------------------

mł. chor. Piotr POSPIESZYŃSKI

od 15.07.2011r. do 08.10.2012r.
-----------------------------------------------------

sierż. Arkadiusz FRONTCZAK

od 01.07.2011r. do 31.01.2015r.
-----------------------------------------------------

sierż. Piotr LAMPARSKI

od 04.07.2011r. do 08.10.2012r.
-----------------------------------------------------

sierż. Marcin SKOTNISKI

od 26.08.2011r. do 31.10.2016r.

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych